Knight Network

Knight Network

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
seyidahmet55
Battalion
Battalion

ruh hali :

MesajKonu: Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn   C.tesi Kas. 20, 2010 10:45 pm

Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn yk ben güveniom filan yk inanacak girecen tks a yüz yüze de olur ama güvenebilecek kişi olsun ona göre alta mesajınızı bırakın teklif alınır nakit istemiyorum oyunu bırakmadım oynuyacam 96 lvl 5 p li zihinsel süper car item yk 2101 ep vardır. Oyuncu adı: (turk34) yarım kutudan az kaldı 97 lvl olacaktır. bak böyle bir iyiliği kimseye yapmam ama tks için güzel itemli güzel skiller kesinlikle hile hırsızlık gibi bir şey yapmış olmasın kötü olur çok gm tanıyorum dostlukda 99 lvl arkadaşların çoğu vardır +90 kaydettim. Loncam (MysteryStorm) Car mavi bayraktır.Lütfen banlatmak için muattab olmayın.car tks'ı ban sebebidir. o yüzden bazı şeylerden kaçınacağım. tks edebilecek alta mesajını bıraksın
Kullanıcı profilini gör
LastBaron
Worm
Worm

ruh hali :

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn   C.tesi Tem. 23, 2011 10:12 pm

dostum 75 level bedensel var 3 g1 li full ıtem full fesun 9 celık dahıl
Kullanıcı profilini gör

Arkadaşlar 80 lvl üstü zihinsel car alınır server fark etmez 96 lvl car verecem itemleri güzel olsn benim 96 llvl itemsiz 5 p zihinsel alestada her hangi bir serverde 80 lvl üstü güzl itemli zihinsel ile tks olur veya skilleri güzel bedensel güvnebilsinnn
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALEMT2 AÇILDI!+ - 05HAZİRAN-0LAG - SÜPER SERVER KAÇIRMAYIN-Süper NPcler ve ASLA KAPNM
» CixKo Editsiz Eşit Pk Server
» Metin2 PVP SERVER KURMAK forum8 farkı ile farklı biçim ;)
» Metin2 En Güzel PwP Server
» Lenox-Network | Orjinal 1453 Fire Drake | Exp İtem Zor | Yeni Açildi |